ACS Inainte Modelu

PROGRAM PLAY-OUT / 2023-2024

TUR

Runda 1, 30 martie 2024

Axiopolis Cernavoda – Inainte Modelu 3-1 (Gabriel Boicu min 87 din 11 m)

Runda 2, 6 aprilie 2024

FC Voluntari II – Inainte Modelu 3-0

Runda 3, Vineri 12 aprilie 2024, ora 17:00

Inainte Modelu – Progresul Fundulea 2-1 (Daniel Gheorghe min 47, Marian Ciobotaru min 89)

Runda 4, Sambata 20 aprilie 2024, ora 17:00

Recolta Gheorghe Doja – Inainte Modelu 3-2 (0-1) Sabin Leciu si Catalin Magureanu

Runda 5. Vineri 26 aprilie 2024, ora 17:00

Inainte Modelu – Gloria Baneasa 1-0 (1-0) Rares Toader

RETUR

Runda 6, Vineri 3 mai 2024, ora 18:00

Inainte Modelu – Axiopolis Cernavoda 2-2 (1-1) Gabi Boicu si Ionut Tranca

Runda 7, Miercuri 8 mai 2024, ora 18:00

Inainte Modelu – FC Voluntari II, 0-0

Runda 8, Sambata 11 mai 2024, ora 18:00, Stadionul din Fundulea

Progresul Fundulea – Inainte Modelu, 0-0

Runda 9, Vineri 17 mai 2024, ora 18:00

Inainte Modelu – Recolta Gheorghe Doja

Runda 10, Sambata 25 mai 2024, ora 18:00

Gloria Baneasa – Inainte Modelu

PROGRAM tur, LIGA 3, SERIA 3,

SEZONUL 2023-2024


Et 1. Vineri 25.08 ora 18:00

ACS Inainte Modelu – FC Voluntari 2 Ilfov 4-0 (3-0)

Daniel Gheorghe (6, 22), Mădălin Androne (17), Marian Ciobotaru (77)


Et 2. Sambata 2.09. ora 17:00

ACS Progresul Fundulea – ACS Înainte Modelu 2-0 (2-0)

(se disputa pe Stadionul Ion Comșa din Calarasi)


Et 3. Vineri 8.09. ora 17:00

ACS Inainte Modelu – Clubul Sportiv Afumati Ilfov 0-4 (0-3)

Alex Petreaca – Andreescu, Tranca, Ionescu (min 34 eliminat), Fatay, Leciu, Toader (min 78 Boicu), Ciobotaru (min 52 Stere), Gheorghe Liviu (min 52 Negoi) Miu, Musca.

Rezerve neutilizate : Smadu, Guta.

Absenti accidentati: Androne si Tudor.

Absenti suspendati: Gheorghe Daniel si Abaluta


Et 4. Sambata 16.09. ora 19:00

Soimii Axiopolis Cernavoda – ACS Inainte Modelu 4-0 (2-0)


Et 5. Vineri 22.09. ora 17:00

ACS Inainte Modelu – FC Agricola Borcea 1-3 (1-3)

Alex Petreaca – Ionut Tranca (min 54 Claudiu Negoi), Matei Ionescu, Rafael Grigoras, Yunus Fatay ( min 46 Daniel Gheorghe), Madalin Androne ( min 60 Giani Stere), Toader, Adrian Miu (min 75 Ramon), Liviu Georghe (min 75 Tudor), Gabi Boicu, Marian Ciobotaru.

Rezerve neutilizate: Madalin Guta, Antonio Smadu – Sabin Leciu.

Gol marcat de Marian Ciobotaru.


Et 6. Vineri 29.09. ora 17:00

ACS Inainte Modelu – AFC Dunărea Călărași 0-1 (0-0)

Au evoluat: Alexandru Petreaca – Gabriel Boicu, Andrei Ionescu, Rafael Grigoras, Yunus Fatay (min 88 Madalin Androne), Claudiu Negoi, Andrei Tudor (min 60 Rares Toader, min 88 Sabin Leciu)), Mario Abaluta ( min 88 Adrian Miu), Liviu Gheorghe (capitan), Daniel Gheorghe, Giani Stere (min 60 Marian Ciobotaru).

Rezerve neutilizate: Madalin Guta, Antonio Smadu – Ramon Stoichita, Ionut Tranca.

Antrenor principal Florin DANCIU

Antrenor secund Viorel SOLOMON

Director sportiv Alexandru DOBRE

Manager sportiv Petre PAPURICA


Et 7. Sambata 7.10. ora 15:00

ACS Recolta Gheorghe Doja – ACS Inainte Modelu 1-0


Et 8. Vineri 13.10. ora 15:00

Inainte Modelu – CS Gloria Băneasa 4-3

Daniel Gheorghe in minutele 2, 5, 39 si Marian Ciobotaru in minutul 7 / Victor Militaru (min 14, 84 – penalty, 88 – penalty)


Et 9. Sambata 21.10. ora 15:00

ACS LPS HD Clinceni – Inainte Modelu 3-1

Liviu Gheorghe (43)


RETUR

Et 10 – 28.10.2023

FC Voluntari 2 – Înainte Modelu 0-2


Marian Ciobotaru (19), Daniel Gheorghe (78)


Et 11 – 3.11.2023, ora `14:00

Inainte Modelu – Progresul Fundulea 4-0 (2-0)

Mario Abăluță (2), Paul Tecaru (10 – autogol), Daniel Gheorghe (86), Giani Stere (89)

Rezerve neutilizate: Madalin Guta, Antonio Smadu – Ramon Stoichita, Matei Ionescu, Ionut Androne.

Antrenor principal Florin Ovidiu Danciu

Antrenor secund Viorel Solomon

Delegat oficial Petre Pãpuricã

Manager sportiv Alexandru Dobre

Absent cumul de cartonase, Adrian Miu.


Etapa 12

CS Afumaţi – Înainte Modelu  1-0


Etapa 13

Înainte Modelu – Axiopolis Cernavodă 2-1

Daniel Gheorghe (69 – penalty), Mario Abăluță (75)

Alex Petreaca – Gabi Boicu, Ionut Tranca, Matei Ionescu, Yunus Fatay, Sabin Leciu (min 46 Claudiu Negoi), Rares Toader, Adrian Miu (min 72 Mario Abaluta), Liviu Gheorghe (min 90 Andrei Toader), Daniel Gheorghe, Marian Ciobotaru (min 72 Giani Stere).

Rezerve neutilizate: Madalin Guta, Antonio Smadu – Alex Tudor, Ramon Stoichita, Ionut Androne.

Antrenor principal Florin Ovidiu Danciu

Antrenor secund Viorel Solomon

Delegat oficial Petre Pãpuricã

Manager sportiv Alexandru Dobre


Etapa 14

Sambata 25 noiembrie >>> de la ora 14:oo

FC Agricola Borcea vs ACS Înainte Modelu 3-2

Golurile noastre au fost marcate de Claudiu Negoi (min 5), Daniel Gheorghe (min 89)


Etapa 15

Vineri 1 decembrie >>> de la ora 14:oo

Dunărea Călărași vs Înainte Modelu 5-1

https://youtube.com/watch?v=0sV–Ee8cVg%3Ffeature%3Doembed

Au evoluat: Alex Petreaca – Gabriel Boicu, Matei Ionescu, Yunus Olabanji Fatay, Sabin Leciu, Liviu Gheorghe (capitan), Rares Toader, Daniel Gheorghe, Andei Tudor, Mario Abaluta, Giani Stere.

Rezerve: Madalin Guta, Antonio Smadu – Ramon Stoichita, Ionut Androne, Claudiu Negoi, Mario Mateiu, Rafael Grigoraș, Ionut Tranca, Adrian Miu.

Absent: Marian Ciobotaru.

Antrenor principal: Florin Ovidiu Danciu

Antrenor secund: Viorel Solomon

Delegat: Petre Păpurică

Director sportiv: Alexandru Dobre

A marcat pentru noi GIANI STERE.

PROGRAM in 2024, LIGA 3, SERIA 3,

SEZONUL 2023-2024

Runda 16

Vineri 8 martie 2024, ora 15:00

Inainte Modelu – Recolta Gheorghe Doja 1-3.

Daniel Gheorghe in min 33

Alexandru Petreaca – Ionut Tranca, Rafael Grigoras, Bogdan Matei, Yunus Fatay, Madalin Androne (min 46 Catalin Magureanu), Rares Toader, Mihai Istrate (min 46 Adrian Miu), Claudiu Negoi, Daniel Gheorghe (min 73 Sabin Leciu), Liviu Gheorghe.

Rezerve neutilizate: Madalin Guta – Matei Ionescu, Ramon Stoichita, Mario Mateiu, Alex Tudoran.

Au lipsit, accidentati: Marian Ciobotaru si Gabi Boicu.

Antrenor principal: Florin Danciu.

Manager sportiv: Petre Papurica.


Runda 17

Sambata 16 martie 2024, ora 15:00

Gloria Baneasa – Inainte Modelu 1-1

Liviu Gheorghe min 57

Madalin Guta – Ionut Tranca, Rafael Grigoras, Bogdan Matei (min 80 cartonas rosu), Mario Mateiu, Madalin Androne, Sabin Leciu, Mihai Istrate (min 45 Adrian Miu), Liviu Gheorghe (capitan) (din min 78 Claudiu Negoi), Daniel Gheorghe ( din min 85 Alex Tudoran) , Catalin Magureanu (din min 81 Matei Ionescu).

Rezerve neutilizate: Alex Petreaca, Yunus Fatay, Rares Toader, Gabriel Boicu.

Accidentat: Marian Ciobotaru.

Antrenor principal: Florin Danciu

Delegat: Petre Papurica.

Director sportiv: Alexandru Dobre.

Runda 18

Vineri 22 martie, ora 15:00

Inainte Modelu – LPS Clinceni 1-3 Mihai Istrate


PLAY-OUT 2023-2024

PLAY-OFF 2023-2024

PROGRAM, LIGA 3, SERIA 3, SEZONUL 2022-2023

Program PLAY-OFF

Tur / Runda 1. 1.04, ora 17:00

FC Farul 2- Înainte Modelu 5-0 (2-0)

ACS Înainte Modelu, antrenor Costel Ilie: Petreacă – Andreescu, Trancă, Dobre, Fatay, Leciu, Babaua, Boicu, Măgureanu, D. Gheorghe, Istrati. Rezerve: Smădu – Guță, Grigoraș, Budică, Ciubotaru, Toader, L. Gheorghe, Cristescu, Dragnea.

Runda 2. 8.04, ora 17:00 

Gloria Albești – Înainte Modelu,  1-0

Runda 3. 14.04, ora 17:00.

Înainte Modelu – CS Afumați, 0-3

Retur / Runda 4. 22.04, ora 17:00

Înainte Modelu – FC Farul 2, 1-5 (0-3)

Golul nostru i-a aparținut lui Marian Ciubotaru in min 81.

ACS Înainte Modelu, antrenor Costel Ilie: Petreacă – Andreescu, Trancă, Dobre, Fatay, Leciu, Toader, D. Gheorghe, L. Gheorghe, Ciubotaru, Măgureanu. Rezerve: Smădu, Guță – Grigoraș, Istrati, Budică, Cristescu, Babana, Dragnea, Boicu.

Runda 5. 29.04, ora 17:00

Înainte Modelu – Gloria Albești, 2-0

Runda 6. 3.05, ora 18:00

CS Afumați – Înainte Modelu, 5-0

Tur / Runda 7. 6.05, ora 18:00

FC Farul 2 – Înainte Modelu, 6-1 (3-0)

 Golul nostru a fost înscris de Rares Marian Grigoraș in min 87.

ACS Înainte Modelu, antrenor Costel Ilie: Petreacă (46 Guță) – Trancă, Grigoraș, Dobre (46 Istrati), Fatay Abdul, Leciu (70 Cristescu), Toader, Boicu, L. Gheorghe, D. Gheorghe (46 Babaua), Măgureanu (65 Dragnea). Rezerve neutilizate: Smădu – Andreescu, Budică, Ciobotariu.

Runda 8. 13.05, ora 18:00

Gloria Albești – Înainte Modelu, 5-0

Runda 9. 19.05, ora 18:00

Înainte Modelu –  CS Afumați,

PROGRAM ETAPE TUR

Etapa 1

27 AUGUST 2022

ACS RECOLTA GHEORGHE DOJA – ACS INAINTE MODELU 1-2

Adrian Răduca / Matei Babaua , Sabin Leciu

Etapa a 2-a

2 SEPTEMBRIE 2022

ACS INAINTE MODELU-CS GLORIA BANEASA 2-2

Daniel Gheorghe (1), Sabin Leciu (10) / Victor Militaru (75), Marius Dumitrașcu (80)

Etapa a 3-a

10 SEPTEMBRIE 2022

CS AFUMATI-ACS INAINTE MODELU 3-1

Ștefan Stîngă (28 – penalty, 87 – penalty), Robert Băciuț (39) / Marian Ciubotaru (57)

Etapa a 4-a

16 SEPTEMBRIE 2022

ACS INAINTE MODELU-CS GLORIA ALBESTI 3-1

Daniel Gheorghe (32), Ștefan Istrati (50), Liviu Gheorghe (70) / Robert Pîslaru (64 – penalty)

Etapa a 5-a

24 SEPTEMBRIE 2022

AFC DUNAREA CALARASI-ACS INAINTE MODELU 0-0

Etapa a 6-a

VINERI, 30 SEPTEMBRIE 2022, ORA 17:00

ACS INAINTE MODELU-CS AMARA 4-0 (0-0)

Rareș Toader (57), Liviu Gheorghe (75), Ștefan Istrati (81, 82)

Etapa a 7-a

SAMBATA, 8 OCTOMBRIE 2022, ORA 15:00

FC FARUL CONSTANTA 2-ACS INAINTE MODELU 0-0

Înainte Modelu – antrenor Costel Ilie: Petreacă – Andreescu, Grigoraș, Dobre, Fatay Abdul, Toader, Leciu, Istrati (din min 68 Mucuță), Liviu Gheorghe, Daniel Gheorghe (din min 88 Budică),  Ciobotaru. Rezerve neutilizate: Guță, Smădu – Niță, Trancă, Cristescu, Babaua, Ion.

Etapa a 8-a

SAMBATA, 15 OCTOMBRIE 2022, ORA 15:00

SC FC VOLUNTARI SA 2-ACS INAINTE MODELU 0-0

Etapa a 9-a

VINERI, 21 OCTOMBRIE 2022, ORA 15:00

ACS INAINTE MODELU-AS FC AGRICOLA BORCEA 3-1 (1-1)

Robert Andreescu (40), Liviu Gheorghe (48), Daniel Istrati (83) / Valentin Robu (21)

PROGRAM ETAPE RETUR

Etapa a 10-a

VINERI, 28 OCTOMBRIE 2022, ORA 15:00

ACS INAINTE MODELU-ACS RECOLTA GHEORGHE DOJA 2-2 (2-1)

Dragos Mucuta (36), Daniel Gheorghe (39) / Cristian Chiriță (16), Mihăiță Năstase (62)

Etapa a 11-a

SAMBATA, 5 NOIEMBRIE 2022, ORA 15:00

CS GLORIA BANEASA-ACS INAINTE MODELU 1-2 (0-0)

Kenneth Obananaya (93) / Cătălin Măgureanu (66), Marian Budică (87)

Etapa a 12-a

VINERI, 11 NOIEMBRIE 2022, ORA 14:00

ACS INAINTE MODELU-CS AFUMATI 1-5 (0-1)

Liviu Gheorghe (71) / Cătălin Cocoș (39), Cezar Beșleagă (59), Alexandru Iamandache (64), Ionuț Zaina (77, 82)

Etapa a 13-a

SAMBATA, 19 NOIEMBRIE 2022, ORA 14:00

CS GLORIA ALBESTI-ACS INAINTE MODELU

4-0 (3-0)

Etapa a 14-a

SAMBATA, 26 NOIEMBRIE 2022, ORA 14:00

ACS INAINTE MODELU-AFC DUNAREA CALARASI, 0-0

Etapa a 15-a

SAMBATA, 3 DECEMBRIE 2022, ORA 14:00

CS AMARA-ACS INAINTE MODELU, 1-2 (0-2)

Au marcat pentru noi Robert Andeescu in min 28 si Stefan Istrati in min 42.

Etapa a 16-a

VINERI, 10 MARTIE 2023, ORA 15:00

ACS INAINTE MODELU-FC FARUL 2 CONSTANTA 1-0 (1-0)

A marcat Marian Ciobotaru in minutul 37

Înainte Modelu – antrenor Costel Ilie: Petreacă – Andreescu, Trancă, Dobre, Fatay, Toader, Lecin, Istrati, L. Gheorghe, Ciubotaru, Măgureanu. Rezerve: Smădu – Guță, Grigoraș, Budică, Dragnea, D. Gheorghe, Boicu, Cristescu, Babaua.

Etapa a 17-a

VINERI, 17 MARTIE 2023, ORA 15:00

ACS INAINTE MODELU-SC FC VOLUNTARI II Ilfov 1-0 (1-0)

A marcat Liviu Gheorghe in minutul 44

Etapa a 18-a

SAMBATA , 25 MARTIE 2023, ORA 15:00

AS FC AGRICOLA BORCEA-ACS INAINTE MODELU, 2-0 (2-0)

Antrenor: Costel Ilie a folosit pe:

Alexandru Petreacă, Robert Andreescu (din min 64 Marian Budică), Rafael Grigoraș, George Dobre (din min 64 Matei Babana), Yunus Fatay, Sabin Leciu, Catalin Măgureanu, Gabriel Boicu, Stefan Istrati (din min 77 Enzo Cristescu), Daniel Gheorghe, Marian Ciobotaru.

Rezerve neutilizate: Antonio Smadu si Nicolas Dragnea.

PROGRAM PLAY-OFF, SERIA 3, LIGA 3, sezonul 2022-2023

Tur / Runda 1. 1.04.2023

CS Afumați – loc 4

loc 2 – loc 3

Runda 2. 8.04.2023 

4 – 3  

CS Afumați – 2

Runda 3. 14.04.2023

2 – 4

3 – CS Afumați 

Retur / Runda 4. 22.04.2023

4 – CS Afumați

3 – 2

Runda 5. 29.04.2023

3 – 4

2 – CS Afumați 

Runda 6. 3.05.2023

4 – 2

CS Afumați – 3

Tur / Runda 7. 6.05.2023

CS Afumați – 4

2 – 3

Runda 8. 13.05.2023

4 – 3

C S Afumați – 2

Runda 9. 22.05.2023

2 –  4

3 –  CS Afumați 

@acsinaintemodelu2022